Hakkımızda

Şirketimiz Mersin İli Anamur ilçesi merkezli olup Anamur Ticaret Odasına kayıtlıdır.

 

Firmamızın kurucusu Ahmet DOĞAN, Harita ve Kadastro Mühendisi olarak yaklaşık 30 yıl Şişli Belediyesi'nde hizmet vermiş, gayrimenkul konusunda bir çok iş geliştirme, yasal mevzuat ve yönetmelik çalışmalarında bizzat bulunmuştur.

 

Diğer yandan Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Kamulaştırma derslerine öğretim görevlisi olarak girmiş ve bir çok öğrenci yetiştirmiştir.

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Halk Oyunları bölümünde öğretim görevlisi olarak da ders veren kurucumuz, bir çok dernek, kurum ve kuruluşta Halk Oyunları eğitmenliği yapmıştır. Bunun devamında da Dünyanın bir çok yerinde düzenlenen etkinliklere katılmış, bir çok organizasyon yapan kurum ve kuruluş ile birlikte bir çok organizasyona imza atmıştır. İstanbul'da halen kurulmuş bulunan İda Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneğinin de kurucu başkanlığını yapmıştır.

 

Firmamız Anamur merkezli olup hem Anamur hem de İstanbu'da faaliyet göstermektedir. Anamur'da yerel basın ve gıda olarak diğer şehirlerde ise gayrimenkul konusunda hizmetlerine devam etmektedir.